Javni natječaji i potrebe za kulturu, tehničku kulturu, sport i udruge

Poziv za predlaganje javnih potreba u sportu Općine Erdut za 2012. godinu

Javne potrebe u Općini financiraju se sredstvima Proračuna ostvarenim iz prihoda Općine. Javne potrebe u sportu, od interesa za općinu Erdut, obuhvaćaju sljedeća područja:

• nogomet, mali nogomet, rekreativni nogomet, američki nogomet
  • šah
  • borilački sportovi
  • sportski ribolov
  • ostali sportovi

Dokumenti za preuzimanje:

Poziv za predlaganje javnih potreba u sportu Općine Erdut za 2012. godinu (25.2 KiB, 257 preuzimanja)

Poziv za predlaganje javnih potreba u kulturi Općine Erdut za 2012. godinu

Javne potrebe u Općini financiraju se sredstvima Proračuna ostvarenim iz prihoda Općine.Javne potrebe u kulturi su kulturne djelatnosti, manifestacije te programi i projekti ustanova, udruga i pojedinaca od interesa za općinu Erdut, a koje obuhvaćaju sljedeća područja:

• knjižničarska djelatnost
  • kulturne manifestacije
  • kulturno-umjetnički amaterizam
  • međunarodna kulturna suradnja

Dokumenti za preuzimanje

Poziv za predlaganje javnih potreba u kulturi Općine Erdut za 2012. godinu (36.9 KiB, 281 preuzimanja)

Poziv za predlaganje javnih potreba u tehničkoj kulturi općine Erdut za 2012. godinu

Javne potrebe u tehničkoj kulturi, od interesa za općinu Erdut, obuhvaćaju sljedeća područja:

• radio-amaterizam
  • informatika

Dokumenti za preuzimanje

Poziv za predlaganje javnih potreba u tehničkoj kulturi Općine Erdut za 2012. godinu (25.3 KiB, 221 preuzimanja)

Javni natječaj za financiranje projekata udruga građana iz Proračuna Općine Erdut u 2012. godini

Na javni natječaj mogu se prijaviti udruge koje djeluju sukladno Zakonu o udrugama i koje:

• imaju pravnu osobnost (registrirane udruge) te imaju sjedište i adresu na području Općine.
  • imaju pravnu osobnost (registrirane udruge) te nemaju sjedište i adresu na području Općine, ali su sukladno Zakonu o udrugama i Statutu udruge svojom pisanom Odlukom nadležnog tijela upravljanja udrugom osnovale organizacijski oblik djelovanja na području Općine te su istom Odlukom utvrdile adresu i voditelja organizacijskog oblika.
  • imaju pravnu osobnost (registrirane udruge) te nemaju sjedište i adresu na području Općine i nemaju organizacijski oblik djelovanja na području Općine, ali po svom kapacitetu i doprinosu zajednici provode program/projekt na području Općine od izuzetne važnosti za Općinu.
  • provode projekte na području Općine kojima zadovoljavaju javne potrebe od interesa za Općinu Erdut i druge projekte koji pridonose razvitku i općem napretku Općine te promiču njegov položaj i ugled.

Dokumenti za preuzimanje

Javni natječaj za financiranje projekata udruga građana iz Proračuna Općine Erdut u 2011. godini (119.2 KiB, 275 preuzimanja)